Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas
IZPĀRDOŠANA Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!
Jauna sezona - jaunas krāsas no Marmot

Lietum un slapjdraņķim pretim jāstājas ar atbilstošu lietus apģērbu. Bet rudens pelēcība visvienkāršāk uzveicama ar krāsām. Piedāvājot risinājumu abām šīm problēmām, iesakām jaunās rudens sezonas lietus jakas no Marmot. Funkcionālas un krāsainas, sekojot šīs sezonas tendencēm.

Osprey 24/Seven mugursomas

Ja iemīļotā pārgājienu mugursoma tavām skolas vai studiju gaitām neder, vai ieņemamais amats prasa ko solīdāku, tev piemērotākās būs Osprey 24/Seven sērijas mugursomas - pilsētnieces ar piedzīvojumiem sirdī.

NEPĀLA, Everesta BC, LOBUCHE Peak 6119m. 30.09.16. - 22.10.16.

Pēdējās divas vietas! (17.09.16.)
Aicinām pievienoties trekinga pārgājienam uz Himalajiem - Everesta reģionu. Trekinga laikā paredzēts sķērsot Renjo pāreju (5369m), no kuras paveras fantastisks skats uz milzi Everestu un Gokyo zilajiem kalnu ezeriem, sasniegt Everesta Bāzes nometni (5333m), uzkāpt Lobuche East peak virsotnē (6119m).

ĀFRIKA, TANZĀNIJA - KILIMANDŽĀRO 2017. gada janvāris!

Atlikušas piecas vietas! (17.09.16.)
VIRSOTNE aicina visus interesentus un piedzīvojumu cienītājus 2017. gadu uzsākt ar krietnu izstaigāšanos pa „Āfrikas jumtu” - Kilimandžāro kalnu. Pievienojies!