Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana Nordic blading NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika
Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Dāvanu karte Draugiem atlaides!
Leki skriešanas nūjas

Par spīti diskusijām un konservatīvāko skrējēju pretestībai, arvien vairāk cilvēku skriešanai pa takām un kalnu apvidū izvēlas nūjas un to sniegtās priekšrocības. Tālāk skaidrosim, kāpēc nūjas tomēr labāk izvēlēties, un kādas ir atsevišķu Leki modeļu īpašības.

ĀFRIKA, TANZĀNIJA - KILIMANDŽĀRO 2016. gada janvāris!

VIRSOTNE aicina visus interesentus un piedzīvojumu cienītājus 2016. gadu uzsākt ar krietnu izstaigāšanos pa „Āfrikas jumtu” - Kilimandžāro kalnu.
Pievienojies!

KOSTARIKA. 2016. gada marts. Piedzīvojumu ceļojums "pašu spēkiem" pāri kontinentam.

Piedāvājam apceļot eksotisko Centrālamēriku - KOSTARIKU!
Pašu spēkiem - ar kājām, velosipēdiem, kanoe un raftinga laivām, šķērsosim Kostariku no Klusā okeana krastam līdz Karību jūrai. Izbaudīsim okeānu un eksotiskās .....

DMM karabīņu atsaukums pārbaudes veikšanai

Ar VARBŪTĒJU disfunkciju ir visas attēlā redzamās karabīnes ar visiem - Screw gate, Locksafe un Qicklock aizdares mehānismiem un krāsām. Disfunkcija iespējama atsevišķiem, secīgiem ražošanas nummuriem.