Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana Nordic blading NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika
IZPĀRDOŠANA DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!
Keen diena 2016

6. maijā pie mūsu veikala Tērbatas ielā 65 atkal piestās ceļojošais Keen treileris, arī šoreiz piedāvājot ļoti labas cenas visiem Keen apaviem - gan tiem modeļiem, kas mūsu veikalos pieejami ikdienā, gan tādiem, kas atvesti tieši šim gadījumam. Īpaši esam piedomājuši par mazajiem piedzīvojumu meklētājiem, kuriem būs sagādātas gan sandales, gan zābaciņi.

AKTUĀLAIS CEĻOJUMS! Nepāla, Everesta BC + Kāpiens Island Peak 2016. (Sekojam līdz!)

03.05.-05.05.16. URĀ!! IR!! Mūsējie veiksmīgi uzkāpuši Islad Peak (6189m) virsotnē!!! APSVEICAM!!
Beidzot! Pēc ilgas klusēšanas saņemta Labas ziņas no Grupas vadītāja! Super!

Jānis Brūveris:
Namaste! VIRSOTNEs Nepālas trekinga grupa 4. maija Latvijas svētkus veiksmīgi atzīmēja ar sekmīgu kāpienu Island Peak virsotnē!!!
Dienu vai pareizāk sakot nakti sākām ....

Gibbon Slacklines

Tas noteikti nebūs pārspīlēti teikts, ka sleklaina pasaulē nav lielāka vārda par Gibbon. Lai arī nebūt ne tie, kas lentošanu izgudrojuši vai iesākuši lentu komerciālu ražošanu, Gibbon ir šī dzīves- un sporta veida entuziasti, kuriem pateicoties tas ir izaudzis līdz tādam līmenim, kādu to zinām šodien.

NEPĀLA, Everesta BC, LOBUCHE Peak 6119m. (Oktobris 2016.)

Aicinām pievienoties trekinga pārgājienam uz Himalajiem - Everesta reģionu. Trekinga laikā paredzēts sķērsot Renjo pāreju (5369m), no kuras paveras fantastisks skats uz milzi Everestu un Gokyo zilajiem kalnu ezeriem, sasniegt Everesta Bāzes nometni (5333m), uzkāpt Lobuche East peak virsotnē (6119m). Šo pašu trekinga programmu ....