Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas
IZPĀRDOŠANA DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!
ĀFRIKA, TANZĀNIJA - KILIMANDŽĀRO 2017. gada janvāris!

Atlikušas piecas vietas! (17.09.16.)
VIRSOTNE aicina visus interesentus un piedzīvojumu cienītājus 2017. gadu uzsākt ar krietnu izstaigāšanos pa „Āfrikas jumtu” - Kilimandžāro kalnu. Pievienojies!

Bezmaksas enerģija ar Goal Zero

Goal Zero savus pirmos produktus radīja, lai palīdzētu apgādāt ar elektrību vietas, kur tā ir būtiski nepieciešama - nomaļos ciemos attīstības valstīs un katastrofu skartos reģionos, kas palikuši bez elektroapgādes. Sākot ar vēlmi palīdzēt, ikvienam ir radīta iespēja fiksēt mirkļus un dalīties ar stāstiem arī no tādām vietām, kur kādreiz tas nebija iespējams.