Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana Nordic blading NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika
Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Dāvanu karte Vakances Draugiem atlaides!
AKCIJA Palīdzība Nepālai!

30.04.15. AKCIJA Palīdzība Nepālai! (Atjaunots 20.05.15.)
Paldies visiem kuri ir atsaukušies un vēl plāno atsaukties mūsu organizētajai akcijai "Palīdzība Nepālai", konkrēti Tsering Šerpam un viņa lielajai ģimenei. Šis cilvēks jau vairāk kā 5 gadus ir mūsu sadarbības partneris Nepālā, labs draugs un kļuvis par lielisku draugu arī mūsu organizēto ekspedīciju dalībniekiem.
Uz šodienu (20.05.15.) saziedoti jau 4309,00 EUR! Paldies!

Rāmkalnu laivu karnevāls. Mēs tur bijām :)

1. maijā notika tradicionālais  "Rāmkalnu laivu karnevāls", kas simbolizē Gaujas laivošanas sezonas atklāšanu. Pasākumā piedalījās 81 atraktīva komanda. VIRSOTNE piedalījās gan  kā karnevāla atbalstītājs, gan VIRSOTNES darbinieku komanda pārtapa un iejutās vareno vikingu tēlos! Bijām pamanāmi un tikām apbalvoti 3 nominācijās. Grand Prix ieguva dziedošo Minjonu komanda. Paldies RĀMKALNIEM par lielisko pasākumu!!!