Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas Tūrisma mēbeles
DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!

Argentīna, Akonkagva 6962m 2018. gada februāris

2018. gada februārī Virsotne pēc četru gadu pārtraukuma atkal organizē ekspedīciju uz Akonkagvu, tas ir izaicinājums, kurš vilina kāpējus no visām pasaules malām, jo uzkāpšana tajā iekļaujas 7 virsotņu programmā.

 

Akonkagva 6962m (Aconcagua) ir augstākais kalns Dienvidamerikā un augstākais kalns ārpus Āzijas. Tas atrodas Andu kalnu grēdā Argentīnā. Kalna virsotne atrodas 15 km attālumā no Argentīnas robežas ar Čīli.

Akonkagva nav tehniski sarežģīts kalns, bet kāpējiem jārēķinās ar lielo augstumu un aukstumu, jo kā atsevišķi stāvošs kalns tas tiek pakļauts visiem valdošajiem vējiem. Akonkagva 2018. ir ekspedīcijas tipa brauciens, dalībniekiem vēlama iepriekšēja pieredze kalnos un nakšņošanā kalnu apvidos teltī, sniegā. Viss kāpšanai un dzīvošanai nepieciešamais ekipējums pašiem būs jānes uz savas muguras. Šī ir īsta ekspedīcija!

Kā sagatavošanos šim braucienam iespējams izmantot kāpšanu Elbrusā Eiropas augstākajā virsotnē 5642m, šī gada jūnijā - 26.06.17 - 07.07.17

Papildus informācija par ekspedīciju:

janis [at] virsotne.lv

+371 26383477