Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas Tūrisma mēbeles
DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!

Par mums

Veikala "VIRSOTNE" vēsture.

SIA "R.A.SERVISS” dzimšanas diena ir 2005. gada augusts, kad tās īpašnieki nolēma savam aktīvās atpūtas hobijam pievērsties profesionāli un tika reģistrēta sabiedrība ar mērķi nodarboties ar sporta un tūrisma preču izplatīšanu, kā arī piedzīvojumu tūrisma organizēšanu.

2006. gada vasarā tika atvērts  mūsu pirmais tūrisma preču veikaliņš VIRSOTNE nelielā pagrabiņā Rīgas centrā. Ilggadējie klienti joprojām piemin iekšpagalmu, kurā mūs centās atrast! Paldies viņiem par uzticību visu šo gadu garumā! Kopš 2008.gada veikals VIRSOTNE atrodas Cēsu ielā 41, Rīgā, visiem labi pamanāmā Brīvības/Cēsu ielas saplūšanas vietā. Savukārt 2013. gada oktobrī sadarbojoties ar MARMOT atvērām otru veikalu Tērbatas ielā 65, kurā ir atrodama plašāka apģērba kolekcija.
Veikala klientiem tiek piedāvātas tikai kvalitatīvas preces no pasaules labākajiem aktīvās atpūtas ekipējuma zīmoliem. Laikam ejot, VIRSOTNE ir pārdzīvojusi daudz pārmaiņu un patstāvīgi augusi līdzi laikam, paplašinot preču sortimentu un pakalpojumu klāstu klientiem. Lielākā daļa preču ir pašu darbinieku pārbaudītas dažādos vairāk vai mazāk ekstremālos apstākļos, garos pārgājienos, augstos kalnos un dažādos laika apstākļos. Līdz ar to, mūsu darbinieki spēj sniegt pamatotas konsultācijas ekipējuma izvēlē, balstoties uz reāli gūto lielo  pieredzi.

Kopš sabiedrības dibināšanas, viens no mūsu darbības virzieniem ir kalnu tūrisms, jo viss sabiedrības kolektīvs ir kaismīgi kalnos kāpēji un pārgājienu cienītāji! Izmantojot mūsu pakalpojumus un kalnos kāpšanas pieredzi, aktīvās atpūtas cienītāji no Latvijas ir pabijuši dažādos kalnos vairākos pasaules kontinentos. Populārākie maršruti ir Āfrikas augstākā virsotne (KILIMANJARO 5895m), Dienvidamerikas augstākā virsotne ACONCAGUA (6964m), Eiropas augstākā virsotne ELBRUSS (5642m), Gruzijas augstākā virsotne KAZBEKS (5033m), Nepālas HIMALAJI - dažādi maršruti un pārgājieni līdz 6000m augstumam, EVERESTA bāzes nometne (5340m), ISLAND PEAK (6189m), kā arī noslēpumainā Himalaju karaļvalsts BUTĀNA un citi maršruti, kuros jau esam bijuši vai plānojam nākotnē Jūs aizvest!

Vēl mūs var sastapt dažādās velo sacensībās, jo VELO KOMANDĀ ar nosaukumu "VIRSOTNE/MARMOT", esam apvienojuši vairāk kā 30 dažāda vecuma un abu dzimumu pārstāvjus, kurus visus vieno mīlestība pret velosportu un kuri jau vairākus gadus veiksmīgi startē visu veidu velosacensībās Latvijā un Igaunijā gan sporta, gan tautas klasē. Paldies komandas biedriem par izturību un kopā būšanu!

Priecāsimies Jūs redzēt mūsu veikalā vai tiksimies kādās sporta aktivitātēs brīvā dabā! ;)