Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas Tūrisma mēbeles
DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!
Apskats: SUUNTO Traverse

Pavisam nesen mūsu veikalā Suunto pulksteņu klāstam pievienojās jaunais modelis Traverse. Lai to iepazītu, Virsotnes pārstāvis Ģirts fantastiski skaistā sestdienas rītā devās nelielā pastaigā/bridienā Baldones mežos pārbaudot šī pulksteņa spējas sekot iepriekš sagatavotam maršrutam, izvest no biezokņa līdz sākumpunktam un atgriezties maršrutā pēc pazaudēta cimda ar pāris metru precizitāti!

Leki skriešanas nūjas

Par spīti diskusijām un konservatīvāko skrējēju pretestībai, arvien vairāk cilvēku skriešanai pa takām un kalnu apvidū izvēlas nūjas un to sniegtās priekšrocības. Tālāk skaidrosim, kāpēc nūjas tomēr labāk izvēlēties, un kādas ir atsevišķu Leki modeļu īpašības.

Mugursoma Osprey Quasar / Questa

Meklē universālu mugursomu, kas derētu visam un kas kalpotu kā ikdienas vai skolas soma, kurā ietilptu visas grāmatas, un tajā varētu droši pārnēsāt arī portatīvo datoru un planšetdatoru? Varbūt vēlies tai piestiprināt paklājiņu un doties dabā? Varbūt pārvietojies ar velo un ir nepieciešams ķiveres stiprinājums? Osprey Quasar vai Osprey Questa modelis būs tieši tas, kas vajadzīgs!

Uz mēnesi ar šūpuļtīklu

Šūpuļtīklu popularitāte arvien pieaug un tamdēļ mēs izvēlējāmies labāko šūpuļtīklu ražotāju un atvedām to Jums! Ticket To The Moon atrodas Indonēzijā Bali un savā rūpnīcā ar rokām profesionāli amatnieki izgatavo šos lieliskos šūpuļtīklus

Revolūcija ūdens attīrīšanā

Visi ir dzirdējuši par 3 litriem ūdens, kas ik dienu ir nepieciešami cilvēkam. Dodoties pārgājienā tas nozīmē vel papildus 3 kg svaru uz muguras. Beidzot arī Latvijā ir pieejams revolucionārs izstrādājums, kas ļāvis tūkstošiem ceļotāju visā pasaulē pasargāt savu veselību tādos reģionos kā Āfrika, Indija un citos, kā arī būtiski samazināt līdzi nesamā svaru.

Leki Smart Tip

Vācu nūju ražotājs LEKI piedāvā savu jaunāko nūjošas nūju uzgali - Smart Tip. Šis uzgalis sniegs daudz ērtāku nūjošanu pa maršrutiem, kuros bieži mainās segums. Vairs nebūs jāliek kabatā netīrie, smilšainie vai dubļainie nūju gumijas uzgaļi.

Sea To Summit Ultra-Sil® Nano

Ultra viegls, ultra kompakts! Tāds ir jaunais Sea To Summit Ultra-Sil® Nano Dry Sack ūdensdrošais mantu maiss. Izgatavoti no Ultra-Sil® Nano 15 D neilona materiāla, kas ir viens no populārākajiem neiloniem pasaulē. Jo tam piemīt liela nodilumizturība, tas ir ūdensizturīgs, kā arī tam ir niecīgs svars.

Marmot NanoPro™ membrāna

Kas tas ir?

Pati komfortablākā no ūdens izturīgajām un elpojošajām membrānām, ko jebkad ir izstrādājis Marmot. NanoPro™ mikroporainais pārklājs (membrāna) ļauj nevainojami cirkulēt gaisam, tai pat laikā nodrošinot bezkompromisu ūdensizturību un aizsardzību no vēja.

ISPO 2015 - Ziemas sporta un aktivitāšu jaunumu izstāde

Pagājušo nedēļu norisinājās ziemas sporta inventāra un ekipējuma starptautiskā izstāde ISPO MUNICH. Uz šo izstādi bijām aizbraukuši arī mēs - VIRSOTNE pārstāvji. Iespaidi tika gūti un tādēļ ir vēlme padalīties ar tiem.

Jaunums Virsotne GSI Outdoors

Ēšana un dzeršana no vienreiz lietojamiem plastmasas traukiem ir vēsture! Svarīgs ir viss - sākot no ēdiena gatavošanas, beidzot ar pasniegšanas veidu. Varam pačukstēt, ka līdz ar pavasara gājputniem, pie mums, veikalā "Virsotne", ir ieradies arī "GSI Outdoors" preču papildinājums!

GSI Trauki

Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks, bet vēsā rudenī ar aukstām sviestmaizēm meža vidū būs par īsu. Arī tikko ievilkusies tēja ir gardāka par sešām stundām termosā nogatavinātu. Veikalu piedāvājumā ir daudz lielisku variantu, bet kā atrast tieši savu "īsto" katliņu tikai ūdens vārīšanai vai kam nopietnākam? Lai neapjuktu, paskaidrosim veikalā Virsotne pieejamo modeļu galvenās īpašības.

Sintētisko un merino vilnas termoveļu salīdzinājums

Termoveļa, garā apakšveļa, pirmais slānis, pamatslānis - šo, tik svarīgo apģērba kārtu varam saukt dažādi, bet mūsdienās tā paredzēta divu pamatuzdevumu veikšanai - ķermeņa temperatūras regulēšanai un mitruma novadīšanai. Bet kāda materiāla termoveļu izvēlēties tieši tavām vajadzībām?

Smartwool. Vai esi gatavs ģērbties gudrāk!?

Ar lielāko prieku iepazīstinām jūs ar Smartwool - pasaulē vadošo merino vilnas produktu ražotāju! Nepārspējams komforts pat visskarbākajos laikapstākļos, kvalitāte un ilgmūžība ir tās īpašības, ko piedāvā Smartwool pieredze un Jaunzēlandes merino aitu vilna.

Gaismas nekad nevar būt par daudz

Gaismas nekad nevar būt par daudz un pieres lukturītis nekad nevar būt par jaudīgu. Iepazīstinām jūs ar jaunajiem Black Diamond Spot, Cosmo un Gizmo lukturiem, kuri kļuvuši ievērojami jaudīgāki un ieguvuši jaunu izskatu.

Vieglāks var būt siltāks, La Sportiva G2 SM ir klāt!

La Sportiva savam apavu klāstam ir pievienojusi unikālu augstkalnu zābaku! Vieglāks, siltāks, ērtāks! Jā, tas viss ir apvienots vienā jaunā, unikālā zābakā La Sportiva G2 SM! Jau nosaukums par šo apavu atklāj daudz - G2 (Gasherbrum II, 8035m), SM - Simone Moro, Viens no šī brīža zināmākajiem augstkalnu alpīnistiem.

Gibbon Slacklines

Tas noteikti nebūs pārspīlēti teikts, ka sleklaina pasaulē nav lielāka vārda par Gibbon. Lai arī nebūt ne tie, kas lentošanu izgudrojuši vai iesākuši lentu komerciālu ražošanu, Gibbon ir šī dzīves- un sporta veida entuziasti, kuriem pateicoties tas ir izaudzis līdz tādam līmenim, kādu to zinām šodien.

Sveicieni no Itālijas

Šīs nedēļas sākumā Itālijas pilsētiņā Schio netālu no Venēcijas notika svarīga tikšanās Zamberlan apavu rūpnīcā, uz kuru tika aicināti pārstāvji no visas pasaules, tajā skaitā arī mēs no Virsotnes - Ģirts un pats šefs Andris. Nedaudz par redzēto un pārrunāto.

Pievienojies Ticket to the Moon ciltij!

Lai radītu izcilu produktu, tas ir arī jāizprot un jāpārzina vissīkākajās niansēs. Ticket to the Moon tam ir vislabākais piemērs, jo uzņēmumu, jeb cilti, kā viņi paši to dēvē, ir radījuši kaislīgi ceļotāji, kas guļamtīklos, ļoti iespējams, pavadījuši vairāk laika nekā guļot gultā.

Summit Mat matrači

Dabā pārošanās laiks rit pilnā sparā - kā jau katru pavasari. Arī cilvēks katru pavasari meklē veidus, kā izbraucienā pie dabas likties slīpi - teltī, iespējams mašīnā, tur pat pie ugunskura vai guļamtīklā. Lai arī kuru veidu jūs izvēlētos, svarīgākais priekšnosacījums, lai šis pasākums izvērstos tāds, kā plānots, ir ērts piepūšamais matracis.

Ilgi gaidītie Nikwax kopšanas līdzekļi atkal ir klāt

Mēs visi gribam, lai mūsu piedzīvojumu apģērbs, apavi un inventārs kalpotu pēc iespējas ilgāk un retāk vecā un nolietotā vietā būtu jāiegādājas jauns. Bet tajā pašā laikā ļoti bieži neiedomājamies vai aizmirstam, ka iemīļotās jakas vai uzticamās telts mūžu ļoti vienkārši iespējams pagarināt mājas apstākļos, izmantojot piemērotas kopšanas metodes. Virsotnes veikalos piedāvājam Nikwax mazgāšanas un impregnēšanas līdzekļus, kas ir pasaulē atzītākie šāda veida produkti, kā arī konsultācijas un ieteikumus kā labāk kopt tieši jūsu inventāru.

Atskats uz Outdoor 2016 izstādi

Pagājušajā nedēļā noslēdzās viena no lielākajām tūrisma un sporta izstādēm pasaulē Outdoor, kura norisinās Vācijas pilsētā Frīdrihshāfenē nu jau 22. gadu pēc kārtas. Šo izstādi apmeklē Outdoor preču  tirgotāji no visas pasaules, lai iepazītos ar nākamās sezonas jaunumiem, aprunātos ar zīmolu pārstāvjiem, uzdodot jebkurus jautājumus, kā arī vienkārši pavadītu laiku domubiedru lokā. Arī veikala "VIRSOTNE" pārstāvji katru gadu apmeklē šo izstādi. Informācija ir uzkrāta un ir arī vēlme ar to padalīties.