Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas Tūrisma mēbeles
DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!

Garantijas un pēcgarantjas nodrošinājums

Lai iegūtu labāko ispējamo OSPREY servisu, lūdzam vērsties pie oficiālā OSPREY pārstāvja Latvijā:

Veikals "Virsotne", Rīga, Cēsu iela 41

OSPREY visiem saviem produktiem nodrošina servisu visa to mūža garumā. Tomēr, ja tiek konstatēts, ka bojājums ir radies normālas lietošanas un somas dzīves cikla nolietojuma rezultātā, tad defekts netiks segts garantijas ietvaros, taču to būs iespējams nosūtīt uz remontu uz OSPREY rūpnīcu.

Savukārt visa somu furnitūra tiek nodrošināta bez maksas visiem OSPREY somu īpašniekiem, neraugoties uz somas vecumu un bojājuma rašanās iemeslu.

Mugursomu un somu kopšana

OSPREY iesaka lietot NIKWAX® kopšanas līdzekļus, somu mazgāšanai un impregnēšanai.

Jūsu mugursoma ir ļoti izturīgs produkts, kas ir radīts daudzu gadu izmantošanai. Tomēr, lai tā funkcionētu pilnvērtīgi un kalpotu ilgi, tā ir jākopj.

Pēc katra piedzīvojuma pārliecinieties vai soma ir tīra un nepieciešamības gadījumā iztīriet to.
Ja tā ir slapja, pakariniet to un izžāvējiet.
Atraisiet visas saites un sisknas.
Mazgājiet savu somu laiku pa laikam (izņemot koferus ar High Road™ ritentiņu sistēmu).