Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas Tūrisma mēbeles
DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!

ExOfficio - jauns apģērbu zīmols Virsotnes veikalos

Ar prieku paziņojam, ka tagad Virsotnes plauktos varat atrast jaunu zīmolu - ExOfficio, kas ražo apģērbus tieši ceļotājiem.

ExOfficio stāsts sākās 1987. gadā Sietlā, ASV ar domu par apģērbu, kas funkcionāli būtu piemērots ceļotāju vajadzībām. Aizsardzība pret insektiem, aizsardzība pret sauli, ilgstošs svaigums un funkcionalitāte - tās ir lietas, kas ir būtiskas katram ceļotājam un ExOfficio tās ir ņemuši vērā, izstrādājot savus produktus. 30 gadu laikā uzņēmums ir izaudzis par vienu no populārākajiem ceļotāju apģērbu ražotājiem un tagad ir pieejams arī Virostnes veikalos.
 


ExOfficio Give-N-Go® apakšveļas sērija ir kļuvusi par uzņēmuma bestselleru. Tā nodrošina nepārspējamu komfortu un ilgstošu svaigumu, lai kādā ceļojumā arī tu nedotos. Pieejama gan vīriešu, gan sieviešu apakšveļa.

 

 

BugsAway® apģērbi ar Insect Shield® tehnoloģiju ir efektīvs līdzeklis, kā izvairīties no kukaiņu kodumiem, pie tam, atšķirībā no ierastajām metodēm, nav jāizmanto nedz moskītu tīkli, nedz pūšami insektu atbaidītāji. Kukaiņu atbaidītājs ir iestrādāts apģērbā un ir bez spēcīgā aromāta. Tas ir ilgmūžīgs un kalpos līdz pat 70 mazgāšanas reizēm. BugsAway® sērijā pieejami gan vīriešu, gan sieviešu apģērbi, gan zeķes un citi aksesuāri.