Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas Tūrisma mēbeles
DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!
Kāpšanas sienas un aizķeres

Klinšu kāpšana ir viens no populārākajiem sporta viediem pasaulē. Ar to nodarbojas gan lieli, gan mazi, gan jauni, gan veci, neatkarībā no dzimuma. Kā sporta veids tas pamatā notiek uz mākslīgajām kāpšanas sienām, kur visiem var nodrošināt vienādus nosacījumus, drošību un atraktivitāti skatītājiem.
HRT ir viens no vadošajiem mākslīgo aizķeru ražotājiem pasaulē. Piedāvājam gan klasiskas aizķeres, gan bērniem paredzētas aizķeres, gan reljefus un speciālas aziķeres, kas atgādinās dabīgu klinti. Piedāvājam arī treniņa dēļus (fingerboard), ekipējumu kāpšanas sienām (virves, sistēmas, vītnes aizķerēm, drošības punktus, klinšu kurpes ui.c) un konsultēsim sienas izveidē.