Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas Tūrisma mēbeles
DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!
NIKWAX kopšanas līdzekļi

Ekipējums

Lai ekipējums kalpotu ilgāk un saglabātu savas tehniksās īpašības, tas ir pienācīgi jākopj. Ekipējumu ir nepieciešams mazgāt ar speciālajiem līdzekļiem, lai atjaunotos to tehniskās īpašības, pasargātu to no UV starojuma utt. Lai atjaunotu un papildinātu ekipējuma ūdens atgrūdošās īpašības, tas ir jāinprignē ar tam paredzētajiem līdzekļiem.

Apģērbi

Lai apģērbs kalpotu ilgāk, tas ir pareizi jākopj. Mazgājot tehniskos apģērbus ar parastajiem veļas pūlveriem, tos var viegli sabojāt. Nekādā gadījumā nedrīkst izmantot veļas mīkstinātāju, kā arī balinātāju, vai kādu citu mazgājamo līdzekli, kura sastāvā ir hlors. Tehniskajiem apģērbiem, kuru sastāvā ir membrāna, piemēram, Membrain, MemBrainPro, GoreTex, e-Vent, WaterProof, ir paredzēti speciāli kopšanas līdzekļi.

Apavi

Lai apavi kalpotu paredzēto laiku un vēl ilgāk, ir ļoti svarīgi tos pareizi kopt! Membrānapaviem ir ļoti svarīgi izmantot speciālus NikWax kopšanas līdzekļus, lai nebojātu apavus un membrānas struktūru. Apavi ir veidoti no dažādiem materiāliem, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizos kopšanas līdzekļus.