Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas Tūrisma mēbeles
DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!

PATAGONIJA, Argentīna. Trekings Los Glaciers Nacionālājā parkā 16.11.17.-06.12.17.

PATAGONIJA 2017 piedzīvojuma pamatā piedāvājam pārgājienu Argentīnā, Los Glaciares Nacionālajā parkā, ar uzkāpšanu trekinga virsotnēs Lomo del Diablo (1800m) un Cerro Huemul (2677m).

Pārgājienu sāksim no El Chalten pilsētiņas, kas tiek dēvēta arī par Patagonijas trekinga galvaspilsētu. Pārgājiena laikā redzēsim visus krāšņos un slavenos reģiona kalnus Fitz Roy un Cerro Torre, kalnu upes, ledājus un dzidros kalnu ezerus. Cerro Huemul ir lielākais kalnu masīvs Los Glaciers Nacionālajā parkā, kuru kā lielu salu ieskauj ledāji, kas slīd lejā no Cerro Grande un veido Tunel Rio upi ziemeļos un Viedma ledāju dienvidos. Huemul virsotne ir jau redzama no El Chalten. Pirmais iespaids veroties uz stāvajām klinšu sienām un ledājiem ir, ka šo virsotni ir grūti sasniegt, bet tas ir maldīgs, jo apejot to un kāpjot no autrumu puses, tas ir salīdzinoši viegls trekinga maršruts līdz virsotnei. Huemul ir praktiski vienīgā trekinga virsotne šajā reģionā kāpējiem, kuriem nav alpīnisma pieredzes, bet ir laba fiziskā forma un vēlme saniegt savu pirmo virsotni Patagonijā. 
Pēc Pārgājiena dosimies apskatīt slaveno Perito Moreno ledāju, kas izvietojies netālu no El Calafate pilsētas. Tas ir viens no 48 ledājiem, kuri veido Dienvidpatagonijas ledus lauku. Dienvidpatagonijas ledus lauks ir pasaulē trešā lielāka saldūdens rezerve. Perito Moreno ledājs ir 31 km garš un 5 km plats, kopējā platiba 250 km2 un tas joprojām turpina augt. Tas kustas ar ātrumu aptuveni 2m dienā, jeb 600m gadā, tomēr tā masas zudums ir nedaudz mazāks par jauna ledus rašanos. Tāpēc ledājs ir nemainīga lieluma vismaz jau 90 gadus un ir viens no nedaudzajiem ledājiem, kurš turpina pieaugt!
Pēc piedzīvojuma būs arī iespēja iepazīt Agentīnas galavspilsētu Buenosairesu un uz īsu brīdi ienirt cilvēku radītajos pilsētvides džungļos.

2016. gada brauciena dienasgrāmatu iespējams apskatīt šeit

 

  

 

Pieteikšanās un sīkāka informācija meklējama sadaļā CEĻOJUMI


Andris Balodis - +371 26589113;

andris[at]virsotne.lv