Cēsu ielā 41, Tālr: 67506152
Tērbatas ielā 65, Tālr: 67506153

Meklēt

Zīmoli

Bērniem Apģērbs Apavi Cimdi & Cepures Zeķes Plītiņas, degļi, laternas, sildītāji Trauki ceļošanai & Naži Guļammaisi un matrači Teltis, tenti un šūpuļtīkli Mugursomas Somas un maki Ūdensdrošie iepakojumi Navigācija, elektropreces, saules lādētāji Klinšu kāpšanai & alpīnismam Darbs augstumā Virves Kāpšanas sienas un aizķeres Pieres lukturi, kabatas lukturi un laternas Sporta videokameras Gibbon slacklines Ragavas Higiēnas piederumi Brilles Noderīgas lietas piedzīvojumiem Trekinga nūjas Nūjošana NIKWAX kopšanas līdzekļi Sporta uzturs Tūrisma pārtika Grāmatas Tūrisma mēbeles
DĀVANAS Pirkumi internetā Draugiem atlaides Tehnoloģijas Draugiem atlaides!
Sporta uzturs

Labs uzturs ne tikai uzlabo sasniegumus, bet arī palīdz nodrošināt perfektu izturību sporta aktivitātēs un veicina atjaunošanos pēc slodzes. Šādā veidā tas samazina muskuļu traumas, kas var rasties slodzes laikā un palīdz novērst sliktu sniegumu.

Lai sacensības sasniegtu vislabākajā fiziskajā formā un ar ideālo svaru, ievērojiet sabalansētu diētu visa gada garumā, ne tikai treniņu un sacensību laikā. Vairāk nekā jebkuram citam, jums vajag ievērot pareizu ikdienas uztura līdzsvaru, lai izvairītos un pārmērībām vai nepietiekamības.